Покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави (відео)

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Новости - Новости

Автор: autor 09.05.2017 21:26

ВИДЕО

   

Всеукраїнська Асоціація ветеранів Афганістану та АТО вшанувала пам'ять воїнів загиблих у Другій світовій війні

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Новости - Новости

Автор: autor 09.05.2017 21:25

Керівництво Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та антитерористичної операції взяло участь у загальнодержавних заходах з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Урочиста хода на чолі з Главою держави пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Президент поклав квіти до меморіалу.

Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Військовий оркестр виконав Державний гімн України, воїни Почесної варти салютували з особистої зброї шістьма залпами. Завершив церемонію урочистий марш воїнів Почесної варти.

У церемонії взяли участь ветерани Другої світової війни, ветерани війни в Афганістані та ветерани АТО, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, члени уряду та народні депутати, представники усіх релігійних конфесій України.

По завершенні пам’ятних заходів Президент поспілкувався з усіма поколіннями ветеранів, які прийшли вшанувати пам'ять загиблих героїв та відзначити річницю Перемоги у Другій світовій війні.

Прес-служба ВАсВААТО

   

Дорогі співвітчизники!

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Новости - Новости

Автор: autor 09.05.2017 21:23

9 травня - переломний день історії нашого народу. У роки Другої Світової війни, територія нашої країни була активним театром військових дій. Мільйони наших братів і сестер загинули в тій страшній катастрофі. Український народ зіграв ключову роль у перемозі над фашистською Німеччиною і заплатив дорогу ціну ....
Нашу сім'ю також не оминули втрати і для мене цей день в першу чергу пам'ять геройської слави моїх предків.
Сьогодні Україна знову перевертає сторінку історії обпалені війною. Я бажаю всім нам миру і добра.
Народний депутат України Сергій Куніцин.


   

| Главная | Новости | О КРО УСВА | Ветеранские законы | Музей | Гостевая книга | Фото / Видео | Контакты |