Офіцерські старти

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Новости - Новости

Автор: autor 08.02.2018 18:39

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочалися “Офіцерські старти”. У IX Міжнародній спартакіаді цього року беруть участь збірні команди збройних сил Латвійської Республіки, Республіки Польщі, Сполучених Штатів Америки, Генерального штабу Збройних Сил України, Сухопутних військ Збройних Сил України, Повітряних Сил Збройних Сил України, Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Національної академії Служби безпеки України та збірна команда університету.

– 9 років тому ми започаткували цю традицію. Мені приємно, що сьогодні наші країни-партнери підтримують її. Хочу подякувати нашим друзям з Латвії, Польщі, Сполучених Штатів Америки за участь у цих змаганнях. Це, без сумніву, з вашої сторони добрий акт підтримки Збройних Сил України, нашої держави в період ведення бойових дій на сході та захист її суверенітету, – наголосив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

В урочистій церемонії відкриття Спартакіади взяли участь представники Міністерства оборони України, Федерації футболу України, дипломатичного корпусу. Із початком змагань від імені Міністра оборони України – генерала армії України Степана Полторака привітав учасників начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов.

– Хочу побажати яскравих і чесних перемог, продемонструвати максимальний спортивний результат у вибраних видах спорту, зразки дружби, допомоги, підтримки на спортивних майданчиках славетного Національного університету оборони України. Хай переможе спритніший, витриваліший, сильніший!

Вітання командам висловив військовий аташе Посольства Республіки Польщі в Україні полковник Томаш Стріхаж і побажав, аби кожен з учасників змагався у спортивних залах, а не на справжніх полях бойових дій.

Вперше участь в “Офіцерських стартах” беруть військовослужбовці США. Як зазначив військово-повітряний аташе при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні майор Майкл Беард:

– Для нас це особлива подія. Ми дякуємо за можливість приєднатися до вас і брати участь у змаганнях.

Міжнародна спартакіада триватиме до 9 лютого. До спортивної програми цьогоріч додали ще два види – плавання і шахи. Переможця визначать за підсумками всіх змагань: з футзалу, кульової стрільби, настільного тенісу, плавання та шахів.

   

7 лютого 2018 року відбулося засідання Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail

Новости - Новости

Автор: autor 08.02.2018 18:38

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України «Про прожитковий мінімум» (р.№ 7120, н.д. М.Папієв)

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» (р.№ 7121, н.д. М.Папієв)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження додаткових гарантій належної діяльності професійних спілок) (р.№ 5469, н.д. Мураєв Є.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відновлення пенсійної справедливості) (р.№ 7273, н.д. Міщенко С.)

Про підготовку проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо врегулювання збору з ювелірних виробів) (р.№ 1910) до другого читання

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення"» (р.№ 7304, Кабінет Міністрів України)

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" щодо захисту житлових прав внутрішньо переміщених осіб» (р.№ 7304-1, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення принципу конституційності податків та зборів, приведення податкового законодавства у відповідність до цього принципу шляхом скасування оподаткування пенсій і відшкодування пенсіонерам суми вже сплаченого податку (р.№ 6326, н.д. Рабінович В.)

Проект Закону про деякі питання списання та реструктуризації заборгованості підприємств літакобудівної промисловості, суднобудівної промисловості та космічної галузі перед бюджетами і соціальними фондами та забезпечення їх фінансового оздоровлення (р.№ 6338, н.д. Вілкул О., Колєсніков Д. та ін.)

   

| Главная | Новости | О КРО УСВА | Ветеранские законы | Музей | Гостевая книга | Фото / Видео | Контакты |